Aktualności
Podsumowanie szkolnego konkursu „Super Klasa”
- 25.06.2026 16:15
- 24 czerwca odbyło się podsumowanie całorocznego szkolnego konkursu „Super Klasa”, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV–VIII.
Celem konkursu jest motywowanie uczniów do systematycznej nauki, wzorowego zachowania oraz aktywnego udziału w życiu szkoły. Podczas całego roku szkolnego oceniane są między innymi wyniki w nauce, zachowanie, uczestnictwo w konkursach oraz zaangażowanie w różnorodne przedsięwzięcia organizowane przez Samorząd Uczniowski.
Po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa V
III miejsce – klasa VISerdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie, aktywność i zdrową rywalizację przez cały rok szkolny. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie będziecie z takim samym zapałem walczyć o tytuł „Super Klasy”.
Samorząd Uczniowski życzy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Niech będzie to czas zasłużonego odpoczynku, rozwijania pasji oraz nabierania sił przed nowymi wyzwaniami w kolejnym roku szkolnym.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły