Aktualności

    • Podsumowanie szkolnego konkursu „Super Klasa”
      • Podsumowanie szkolnego konkursu „Super Klasa”

      • 25.06.2026 16:15
      • 24 czerwca odbyło się  podsumowanie całorocznego szkolnego konkursu „Super Klasa”, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV–VIII.
         
      • Celem konkursu jest motywowanie uczniów do systematycznej nauki, wzorowego zachowania oraz aktywnego udziału w życiu szkoły. Podczas całego roku szkolnego oceniane są między innymi wyniki w nauce, zachowanie, uczestnictwo w konkursach oraz zaangażowanie w różnorodne przedsięwzięcia organizowane przez Samorząd Uczniowski.

        Po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu:

         I miejsce – klasa IV
         II miejsce – klasa V
         III miejsce – klasa VI

        Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie, aktywność i zdrową rywalizację przez cały rok szkolny. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie będziecie z takim samym zapałem walczyć o tytuł „Super Klasy”.

        Samorząd Uczniowski życzy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Niech będzie to czas zasłużonego odpoczynku, rozwijania pasji oraz nabierania sił przed nowymi wyzwaniami w kolejnym roku szkolnym.

      • Wróć do listy artykułów